Titles you rated
Bad GeniusRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Only the BraveRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0