Movies
Ratings
270
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.5
The People UpstairsRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.0