Titles you rated
Dept. QRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
EricRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Only One PersonRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.5
My NameRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 2.5