Movies
Ratings
33
The HostRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.0
DisturbiaRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 1.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.0