Titles you rated
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
MartyrsRated ★ 0.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 3.5