Series
Ratings
14
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Sisyphus : the mythRated ★ 1.5
Band of BrothersRated ★ 4.0