Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 5.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.0
My DearestRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5