Titles you rated
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Shot CallerRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 5.0
GeostormRated ★ 3.5
The Wandering EarthRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.0
CocoRated ★ 2.5