Movies
Ratings
295
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 3.5
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5