Titles you rated
Ted 2Rated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
The PurgeRated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 0.5
Death NoteRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 1.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 0.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0