Titles you rated
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5- History of ScruffinessRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
You Season 5Rated ★ 4.5- 하트페어링Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- A-List to PlaylistRated ★ 3.0