Movies
Ratings
263
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0