Movies
Ratings
140
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 3.0