Titles you rated
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 3.0- The CureRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Dark ShadowsRated ★ 2.0
Jack ReacherRated ★ 2.5
R2B: Return to BaseRated ★ 0.5
The Last GodfatherRated ★ 0.5
Puss in BootsRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 0.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
For the EmperorRated ★ 0.5
GodzillaRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 2.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0