Movies
Ratings
159
The CoreRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
DreddRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
DefianceRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Empire of the SunRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0