Titles you rated
ExitRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Power RangersRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0