Series
Ratings
51
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
AemaRated ★ 2.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Ray DonovanRated ★ 2.0
Ray DonovanRated ★ 2.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- ChosenRated ★ 3.5
- Chosen Season 3Rated ★ 3.5
- Chosen Season 2Rated ★ 3.5
Alan Bennett's Talking HeadsRated ★ 4.5
See You in My 19th LifeRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
The Midnight GospelRated ★ 4.5
Extraordinary Season 1Rated ★ 3.5