Titles you rated
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
JawsRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
Dog DaysRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.0
Sleeping BeautyRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 2.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.5