Movies
Ratings
981
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
LegendRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
EncantoRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0