Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Minami-keRated ★ 3.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.0- Interviews with Monster GirlsRated ★ 3.0
BakemonogatariRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5- Flying WitchRated ★ 3.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.0
Un-GoRated ★ 2.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.0