Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.5
House of GucciRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 1.0
The French DispatchRated ★ 3.5
PawnRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 2.0
AlonersRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 2.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
DuneRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 2.5
CodaRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.0