Titles you rated
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5
PreyRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.0
Unknown SoldierRated ★ 3.0
The OutpostRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Clovehitch KillerRated ★ 3.5