Series
Ratings
30
The Boys Season 4Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
LegionRated ★ 4.0- Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Falling SkiesRated ★ 2.5
Falling SkiesRated ★ 3.0
Falling SkiesRated ★ 3.5