Titles you rated
Please Love The Useless MeRated ★ 3.5
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 3.5
Let's Get DivorcedRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 2.5
I Bought Boyfriend with LoanRated ★ 2.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
SPEC: ZeroRated ★ 3.0
SPEC: ShouRated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0
Cursed in LoveRated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
Kiss that KillsRated ★ 4.0
TamiouRated ★ 3.5