Titles you rated
White House DownRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
FoxcatcherRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5