Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0