Series
Ratings
52
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Good For YouRated ★ 3.0- Love Me When You CanRated ★ 3.0
All About My RomanceRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 2.5