Movies
Ratings
461
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Address UnknownRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 2.0
BabeRated ★ 3.0
Mary and MaxRated ★ 5.0
The GrandmasterRated ★ 5.0
A Single SparkRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.0
FluRated ★ 1.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 4.0
BreathRated ★ 5.0
Rabbit HoleRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0