Movies
Ratings
533
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 1.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
IncantationRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The BabadookRated ★ 4.0
SleepRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
ConfessionRated ★ 3.5
PossessedRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Ghost MansionRated ★ 3.0
Who Am IRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 2.0