Series
Ratings
73
Fight For My WayRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5- DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0