Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
King of ClonesRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 1.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
DriveRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
What Jennifer DidRated ★ 2.5
The Last 10 YearsRated ★ 0.5
Poor ThingsRated ★ 4.0