Titles you rated
- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0