Titles you rated
SkyfallRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Baseball GirlRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Traces of SinRated ★ 3.0
GlassRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
First ManRated ★ 2.0
I, TonyaRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0