Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Andor Season 2Rated ★ 4.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
Marvel's The DefendersRated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5