Series
Ratings
219
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 4.5
The White Mage Who was Banished From the Hero's Party is Picked Up by an S-Rank Adventurer: This White Mage is Too Out of the Ordinary!Rated ★ 2.5
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 5.0
The Too-Perfect Saint: Tossed Aside by My Fiancé and Sold To Another KingdomRated ★ 5.0
Knights Of Sidonia Battle For Planet NineRated ★ 5.0
I Left My A-Rank Party to Help My Students Reach the Dungeon DepthsRated ★ 4.0
SSSS.GRIDMANRated ★ 5.0
Slave of the Magic Capital's Elite TroopsRated ★ 5.0
Am I Actually the Strongest?Rated ★ 2.5
Wistoria: Wand and SwordRated ★ 5.0
The Faraway Paladin: The Lord of Rust MountainRated ★ 5.0
Taisho Otome Fairy TaleRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
The Weakest Tamer Began a Journey to Pick Up TrashRated ★ 5.0
The Wrong Way to Use Healing MagicRated ★ 5.0
My Daughter Left the Nest and Returned an S-Rank AdventurerRated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
Hokkaido Gals Are Super Adorable!Rated ★ 5.0
Villainess Level 99: I May Be the Hidden Boss but I'm Not the Demon LordRated ★ 5.0
A Sign of AffectionRated ★ 5.0