Titles you rated
Never, Rarely, Sometimes, AlwaysRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Saint MaudRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
ReturnRated ★ 2.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.0
Blood and TiesRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.0
White NightRated ★ 2.5
Black HouseRated ★ 2.0
SplitRated ★ 2.0
Time RenegadesRated ★ 2.0
MurdererRated ★ 1.0
New TrialRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.5
Children of MenRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5