Titles you rated
First LoveRated ★ 4.5
Under NinjaRated ★ 3.5
Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Living With YourselfRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0