Titles you rated
HirugaoRated ★ 4.0
Romance DollRated ★ 3.5
RoomRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5- The Case of Hana & AliceRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0