Movies
Ratings
547
Sleepy HollowRated ★ 4.0
K-19: The WidowmakerRated ★ 5.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 5.0
Men of HonorRated ★ 5.0
The Killing FieldsRated ★ 5.0
The Longest YardRated ★ 4.0
High Plains DrifterRated ★ 5.0
Black KnightRated ★ 5.0
Hudson HawkRated ★ 5.0
Memphis BelleRated ★ 5.0
El MariachiRated ★ 5.0
The Whole Nine YardsRated ★ 5.0
Cross of IronRated ★ 5.0
DoomRated ★ 1.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 5.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 5.0
Season of the WitchRated ★ 2.0
Austin Powers: The Spy Who Shagged MeRated ★ 5.0
The Way of the DragonRated ★ 5.0