Titles you rated
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Word of HonorRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Legend of Fu YaoRated ★ 2.5
The Golden EyesRated ★ 3.0
Sweet Tai ChiRated ★ 3.5
The World of FantasyRated ★ 3.5
Reunion: The Sound of the Providence Season 1Rated ★ 5.0
Medical Examiner Dr. QinRated ★ 4.0
Age of LegendsRated ★ 3.5
Go Go Squid!Rated ★ 4.5
In a Class of Her OwnRated ★ 2.0
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 5.0
Legend of Two Sisters In the ChaosRated ★ 1.5
Miss Crow with Mr. LizardRated ★ 3.5
The Bad KidsRated ★ 5.0
Go Go Squid 2: Dt.Appledog's TimeRated ★ 1.5
You Are My GloryRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0