Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 2.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 0.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5