Series
Ratings
108
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
My Happy MarriageRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5