Titles you rated
Slow VideoRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 1.5