Movies
Ratings
488
The GentlemenRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.5
ExamRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 4.5
The FighterRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Deepwater HorizonRated ★ 3.0
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 3.5
Captain FantasticRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
CarolRated ★ 2.5
Bring It OnRated ★ 2.0
Brokeback MountainRated ★ 2.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0