Titles you rated
Weathering With YouRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
SinkholeRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.5
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 3.5
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 4.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 4.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.5