Series
Ratings
32
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Love ScoutRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Lockwood & Co.Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
DearestRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5