Movies
Ratings
164
Se7enRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The GameRated ★ 4.0
30 Days of NightRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.0
The OmenRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
The UntouchablesRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 5.0
American WeddingRated ★ 4.0
Event HorizonRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
40 Days and 40 NightsRated ★ 4.0