Series
Ratings
126
NANARated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Doctor Who: Planet of the DeadRated ★ 3.0
Doctor Who: The Waters of MarsRated ★ 3.0- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 4.0
Doctor Who: Voyage of the DamnedRated ★ 3.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 1.0
Doctor Who: The End of TimeRated ★ 2.0- Doctor WhoRated ★ 3.0
- Doctor WhoRated ★ 3.0
- Doctor WhoRated ★ 2.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 2.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.0- Doctor Who: The Time of the DoctorRated ★ 2.5