Titles you rated
ExitRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Guns AkimboRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Hellsing Ultimate IXRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
PeppermintRated ★ 3.5
Lesson of the EvilRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
Planet TerrorRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The Midnight Meat TrainRated ★ 3.0
UntraceableRated ★ 3.0