Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
The Lost BusRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
Nobody 2Rated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
MantisRated ★ 0.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 1.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
The Accountant 2Rated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
HavocRated ★ 1.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5